معرفی شرکت

شرکت توسعه انرژی کوثر در راستای طرح ملی”تکاک” با سرمایه گذاری مشترک بخش خصوصی و دولتی و سرمایه ثبتی 47میلیارد ریال در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی و تعیین راهکارها و فرصت های صرفه جویی انرژی و طراحی روشنایی در سال 1394 تاسیس گردید.

با توجه به آنکه بهترین راهکار در دنیا برای صرفه جویی مصرف برق در بخش روشنایی، جایگزینی لامپهای فوق کم مصرف LED می باشد، این شرکت با هدف خدمت به صنعت روشنایی کشور و تلاش برای ایجاد تحول در بهره برداری از انرژی برق جهت تحقق بخشیدن به اهداف چشم انداز ۲۰ساله ایران عزیز، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده تخصصی انواع چراغ و لامپ LED را در شهرک صنعتی بزرگ شمال اصفهان راه اندازی نموده است که با در اختیار داشتن دانش فنی برتر و با بهره گیری از مجرب ترین مهندسین و متخصصین این رشته در ارتباط مستمر با شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در این زمینه، توانسته است محصولاتی با کیفیت برتر و سازگار با محیط زیست ارئه نماید.

کارخانه نورتک با بهره مندی از ماشین آلات فوق حرفه ای برای تولید تجهیزات و دستگاههای الکترونیکی و درایورهای لامپ و چراغ یکی از تخصصی ترین تولید کنندگان صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود.

کارخانه نورتک، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون “صنعت و هنر روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر داشته های خود توانسته است جایگاه ممتازی در این صنعت در کشور و منطقه کسب نماید.

ویژگی محصولات

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و گسترش آزمایشگاه های تخصصی مربوطه گام برداریم.

در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا ویژگی های منحصر به فرد و بی بدیل لامپهای فوق کم مصرف LED باعث شده به سرعت جایگزین سایر منابع تامین روشنایی گردند، از مهمترین این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بازدهی نوری بسیار بالا (راندمانی تا حدود ۱۵برابر لامپ معمولی)

توان مصرفی بسیار کمتر در جهت کاهش چشمگیر هزینه انرژی برق (از ۳۰% تا ۹۰% صرفه جویی در مصرف برق)

طول عمر بسیار بالا (تا ۵۰۰۰۰ ساعت) / کاهش چشمگیر هزینه های تعمیرات و نگهداری

عدم وجود پرتوهای مضر فرابنفش و مادون قرمز و کاملا سازگار با محیط زیست

و …

در یک کلام لامپ های فوق کم مصرف LED جایگزینی بی نظیر در صنعت روشنایی می باشند.

تاییدیه ها و استانداردها:

آرمان ما

در کارخانه نورتک با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت سازمانی، موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی نشانه گیری شده است. آرمان ما حرکت و جهت گیری پیوسته در راستای تبدیل شدن به سازمانی مشتری گرا، طراح و خلاق است که محصولات  متنوع و با کیفیت و دانش بنیان آن در سطح جهانی برای هر محیطی؛ زیبایی، روشنایی، شادابی و سلامتی را به وجود آورد.